KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13669367
nr 1366 9367
Sandor Salzer
(f. 1945), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 11/75. Motivet: 32x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:16:22
100 kr
150 kr
Sandor Salzer
Läs mer om Sandor Salzer